• Warszawa
  • 290 282 722 222
  • contact@350th.org

Poradnik wspierają:

Wsparcie IT: www.q-seo.pl

Parametry wciągników - na co trzeba zwrócić uwagę

 

Gdy kupujesz nowy wciągnik, to istotne jest żeby spełniał on Twoje wymagania. W przeciwnym wypadku nie tylko wyrzucisz pieniądze w błoto, ale również będziesz musiał po raz kolejny poświęcić czas na zakup nowego urządzenia.

 

 

Przede wszystkim kupując nowy wciągnik zadbaj o sprawdzonego dostawce - http://www.panda.pl/p/1090/wciagniki-linowe-silverline, który zaoferuje urządzenie dobrej jakości. W ten sposób zyskujemy gwarancję, że popracuje ono znacznie dłużej i będzie mniej awaryjne. Natomiast jeżeli chodzi o aspekty, na które należy zwrócić uwagę kupując wciągnik, to przede wszystkim wysokość na jaką planuje się podnosić ładunek.

 

 

Drugim parametrem, również bardzo istotnym jest  maksymalny udźwig. Tutaj rozpiętość jest ogromna. Niektóre wciągniki potrafią podnieść materiały ważące kilkaset kilogramów, podczas gdy inne mogą podnieść nawet kilka ton. Dobrym wyborem jest wybór wciągnika z zapasem udźwigu.

 

 

Ponadto zastanów się czy potrzebujesz wciągnika ręcznego, czy też elektrycznego. W większości przypadków urządzenie ręczne wystarczy.

"Tworzyć architekturę to znaczy zadawać sobie pytania (...) przybliżać się do własnych odpowiedzi"

© 2016 Portal architektoniczny. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme