• Warszawa
  • 290 282 722 222
  • contact@350th.org

Poradnik wspierają:

Wsparcie IT: www.q-seo.pl

Nowe biurowce w Krakowie

 

 

Kraków staje się powoli miastem biurowców. Nowych inwestycji cały czas przybywa. Planowana ilość powierzchni biurowej oddanej do użytku w przyszłym roku to przeszło 200 tys. m2. Jedną z inwestycji jest między innymi budowa trzech budynków o powierzchni 50 tys. m2. O czym mowa? O inwestycji:

 

 

Equal Business Park

 

Pierwszy budynek z tego kompleksu został oddany do użytku już w marcu tego roku, natomiast ostatni budynek planowany jest na 2017. Same powierzchnie biuro to jedno. Dodatkowo zaplanowano także budowę miejsc parkingowych w garażach podziemnych oraz na naziemnych parkingach.

 

 

Lokalizacja

 

Ten nowoczesny kompleks biurowców powstaje na dawnych terenach kolejowych. Dopuszczalna wysokość zabudowy na tym terenie to 21 metrów.

 

Inwestycyjne w pobliżu

 

Wśród największych inwestycji budowlanych znajdujących się w bliskim otoczeniu Equal Business Park wymienia się między innymi:

 

  • Biurowiec Arge

  • czy biurowiec Hexagon

 

 

Otoczenie

 

Biurowiec ma zagwarantować przede wszystkim komfortową przestrzeń do pracy, jednocześnie deweloper podkreśla także zagospodarowanie najbliższego otoczenia. Nie zabraknie tam między innymi ścieżek spacerowych czy ławeczek dla gości i pracowników biurowca.

 

"Tworzyć architekturę to znaczy zadawać sobie pytania (...) przybliżać się do własnych odpowiedzi"

© 2016 Portal architektoniczny. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme