• Warszawa
  • 290 282 722 222
  • contact@350th.org

Poradnik wspierają:

Wsparcie IT: www.q-seo.pl

Jakie sposoby aranżowania mieszkań są nam szczególnie bliskie?

Odpowiednie zaaranżowanie mieszkania to prawdziwe wyzwanie. Zapytaliśmy naszych czytelników na jaki styl zdecydowali urządzania wnętrz zdecydowali się w swoich lokum – czy postawili na tradycję, czy raczej nowoczesność? Oto kilka najciekawszych odpowiedzi.

 

Może wydawać się to śmieszne, ale zawsze marzyłam o mieszkaniu utrzymanym w bieli. Kiedy w końcu udało mi się kupić własne lokum, postanowiłam – wszystko będzie białe! Zarówno kuchnia, jak i salon oraz sypialni, utrzymane są w takim samym odcieniu bieli, z dodatkiem elementów srebrnych oraz stalowych. Chociaż jest jeden wyjątek... Na zasadzie kontrastu zdecydowałam się na ciemną, niemalże czarną podłogę. Na moich gościach największe wrażenie robi jednak biały fortepian. Jestem z wykształcenia muzykiem i uwielbiam na nim grać – podobno identyczny posiadała Marylin Monroe, moja największa idolka! - Katarzyna.

 

Długo myślałem nad tym, jaki styl mieszkania będzie dla mnie odpowiedni. Nie ukrywam, że uwielbiam elementy naturalne i dosyć surowe, takie jak cegła czy kamień, ale do końca nie wiedziałem, jak je mogę umieścić w aranżacji. Dlatego zdecydowałem się sięgnąć po pomoc biura architektonicznego. Największe wrażenie zrobiły na mnie te projekty: www.dom-art.eu/o-firmie, bowiem wydały mi się bardzo bliskie mojemu poczuciu estetyki. Na pracy aranżera absolutnie się nie zawiodłem – moje mieszkanie wygląda teraz idealnie! Jest nieco surowe, ale jednocześnie bardzo przytulne. - Tomek.

 

 

"Tworzyć architekturę to znaczy zadawać sobie pytania (...) przybliżać się do własnych odpowiedzi"

© 2016 Portal architektoniczny. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme