• Warszawa
  • 290 282 722 222
  • contact@350th.org

Poradnik wspierają:

Wsparcie IT: www.q-seo.pl

Czyszczenie powierzchni parkingów

 

 

Parking firmowy jest miejscem, w którym znajduje się najczęściej duża liczba pojazdów. Trudno takie miejsce odpowiednio oczyścić, tym bardziej, że znajdujące się tam zabrudzenia najczęściej maja postać olejów, smarów i są po prostu bardzo trudne do usunięcia. Na szczęście pod pod adresem - lifter-polska.pl/uslugi/doczyszczanie-parkingow znajdziemy rozwiązanie tego problemu. Przedsiębiorstwo oferuje usługi związane z oczyszczanie parkingów nowoczesnymi metodami. Między innymi stosuje się tak zwany suchy lód.

 

 

Czym jest suchy lód?

 

Suchy lód to granulaty dwutlenku węgla, które znajdują się w postaci stałej. Niezwykle ważne jest zastosowanie świeżych pelet suchego lodu, dzięki czemu oczyszczanie będzie znacznie skuteczniejsze i szybsze.

 

 

Dlaczego kilkudniowy suchy lód gorzej oczyszcza powierzchnie parkingu?

 

Przede wszystkim kilkudniowy pelet traci swoją gęstość, a to znacząco wpływa na obniżenie wydajności czyszczenia, w efekcie musimy wykorzystać większą ilość granulatu na daną powierzchnie, a to znacząco zwiększa koszty całej operacji. Suchy lód również bezustannie sublimuje, czyli przechodzi w stan gazowy, dlatego pelet traci na wadze.

 

 

Metoda bezpieczna dla otoczenia

 

W przypadku parkingu oczyszczanie suchym lodem jest o tyle korzystne, że tylko dany obszar wyłączony jest z ruchu, pozostała część parkingu może być eksploatowana. Metoda jest ekologiczna i nie zagraża zarówno samochodom jak i osobom postronnym, oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

 

 

 

"Tworzyć architekturę to znaczy zadawać sobie pytania (...) przybliżać się do własnych odpowiedzi"

© 2016 Portal architektoniczny. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme