• Warszawa
  • 290 282 722 222
  • contact@350th.org

Poradnik wspierają:

Wsparcie IT: www.q-seo.pl

Jak urządzić dom z poddaszem

 

 

Decyzję o tym, w jakim domu zamieszkamy często nie są zależne jedynie od nas, ale również od planu zagospodarowania przestrzennego okolicy naszej działki inwestycyjnej. W niektórych sytuacjach nie będziemy mogli spełnić swoich marzeń dotyczących budowy dużego, piętrowego obiektu mieszkalnego. Właśnie dlatego postanowiliśmy się pokrótce przyjrzeć z bliższa temu zagadnieniu, aby uświadomić Was, że domy parterowe z poddaszem również mogą być piękne.

 

 

 

Nic na słowo

 

Oczywiście na początek zachęcamy do tego, abyście się przekonali na własne oczy jak piękne bywają takie nieruchomości. Przykładowe projekty można znaleźć na stronie - www.homekoncept.com.pl/product-category/dom/domy-z-poddaszem/. Czym cechują się podobne budynki?

 

  • Wysoką estetyką i zewnętrzną przytulnością - dom, który już w zewnątrz wygląda na przytulny, zadbany i rodzinny, sprzyja wygodnemu życiu domowników.

  • Poddaszami, które dają ogromne możliwości aranżacyjne - dawniej kiedy rynek meblarski nie był aż tak rozwinięty pokoje ze skośnymi uskokami dachów stawały się niefunkcjonalne. Dziś jest wręcz przeciwnie!

  • Dużą przestrzenią użytkową na mniejszej powierzchni całego obiektu - to z kolei ma znaczenie dla kwestii ekonomicznych. Utrzymanie domu o mniejszej powierzchni i niższych kondygnacjach przynosi inwestorom duże oszczędności.

  • Domy z poddaszem są również nowoczesne i doskonale wpisują się we współczesne trendy architektoniczne. Coraz więcej inwestorów się nimi interesuje, przez co małymi krokami zaczyna zmieniać się gospodarka przestrzenna całego kraju.

 

 

 

Jak jednak funkcjonalnie urządzić taki dom?

 

Jeśli nie mamy odpowiednio rozwiniętej wizji wnętrzarskiej zawsze możemy sięgnąć po pomoc specjalisty, który z dużą precyzją wykończy wszystkie wnętrza, pamiętają przy tym również o naszych gustach i wytycznych. Jednym problemem w aranżacji mieszkań z poddaszem może być konieczność zainwestowania w meble pod wymiar. Niestety, gotowe rozwiązania często nie mogą być dostosowane do specyfikacji panujących w takich wnętrzach.

 

 

 

 

"Tworzyć architekturę to znaczy zadawać sobie pytania (...) przybliżać się do własnych odpowiedzi"

© 2016 Portal architektoniczny. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme