• Warszawa
  • 290 282 722 222
  • contact@350th.org

Poradnik wspierają:

Wsparcie IT: www.q-seo.pl

Domy nowoczesne – co to znaczy?

Dom nowoczesny to przede wszystkim taki, który oprócz modnej aranżacji i zaawansowanych urządzeń posiada niebanalną i jednocześnie elegancką elewację. Prostota i elegancja nadal są w modzie i nie tracą one na atrakcyjności już od wielu lat – architekci bardzo sprytnie to wykorzystują, co cieszy się uznaniem wśród kupujących. Najmodniejsze są elewacje z dodatkiem kamienia oraz drewna. Przykłady takich dostępne są pod adresem http://e-domy.pl. Pomimo tego, że cechuje je minimalizm naprawdę robią wrażenie i to nie tylko na domownikach, ale także na przechodniach.

 

Jak dbać o drewno?

Drewno, które jest dodatkiem do elewacji będzie trwałe, o ile potraktuje się go na początku odpowiednim preparatem. Bez względu na warunki atmosferyczne przetrwa ono przez kilka kolejnych lat bez żadnych uszkodzeń czy przebarwień. Z drewna i metalu wykonuje się modne obecnie ogrodzenia, jak również obudowy śmietnikowe. Do tego najczęściej wykorzystuje się ciemne drewno, które bardzo dobrze się prezentuje.

 

Jakie wnętrza?

Od jakiegoś czasu można było zauważyć triumf stylu skandynawskiego, który łączy minimalizm ze stylowymi dodatkami, które skutecznie ocieplają wnętrza. Styl skandynawski można modyfikować, ale całość opiera się na jasnych kolorach i przestronnych pomieszczeniach, w których nie brakuje bieli, szarości oraz dodatków i wykończeń drewnianych. Jeśli chodzi o podłogę to można zdecydować się na panele lub parkiet. Na ciemnym drewnie ładnie prezentuje się jasny dywan.  

 

"Tworzyć architekturę to znaczy zadawać sobie pytania (...) przybliżać się do własnych odpowiedzi"

© 2016 Portal architektoniczny. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme