• Warszawa
  • 290 282 722 222
  • contact@350th.org

Poradnik wspierają:

Wsparcie IT: www.q-seo.pl

Cechy najbardziej cenione u wykonawców związanych z usługami budowlanymi

 

Szeroko pojęta branża budowlana to specyficzny rodzaj usług. Osoby z nich korzystające mają zwykle bardzo wysokie wymagania, bowiem to od poziomu pracy wykonawców takich jak ekipa budowlana, architekci czy aranżerzy wnętrz w dużej mierze zależy komfort mieszkania w nowowybudowanym domu.

 

 

Jaka więc powinna być firma oferująca swoim klientom usługi budowlane oraz inne, związane z budową i aranżacją domu?

 

  • Moim zdaniem firmy budowlane muszą być przede wszystkim godne zaufania i dawać pewność, że wszystkie zlecone im prace zostaną wykonane od początku do końca tak jak powinny. - wyznaje Mariusz, który swój własny dom budował dwa lata temu. - Ja na szczęście nie doświadczyłem żadnych niemiłych przygód z wynajętymi przeze mnie budowlańcami, jednak słyszałem o historii znajomego, którego ekipa pewnego dnia po prostu nie przyszła do pracy! Na nic zdały się prośby i groźby – kolega musiał szukać na gwałt nowych fachowców.

 

 

 

  • Podczas współpracy z aranżerem wnętrz, którego wybrałam do pomocy w urządzaniu mojego mieszkania, najbardziej sobie ceniłam fakt, że bardzo uważnie mnie słucha. - przyznaje Patrycja. - Już zaglądając na stronę internetową biura projektowego w którym pracuje (www.dom-art.eu/proces), wiedziałam, że mam do czynienia z firmą, która naprawdę bierze pod uwagę oczekiwania oraz sugestie swoich klientów. Dzięki temu niejako razem stworzyliśmy idealny projekt aranżacji poszczególnych pomieszczeń, który został bardzo szybko wdrożony.

 

 

  • Dla mnie podczas budowy domu najważniejszą rolę odgrywała jakość użytych materiałów. - dodaje Krzysztof. - Wynajmując poszczególne ekipy od razu zaznaczałem, że jestem gotowy pójść na cenowe ustępstwa, jeśli tylko będę miał pewność, że w czasie stawiania poszczególnych kondygnacji oraz instalowania najważniejszych przyłączy użyte będą elementy, części oraz materiały tylko najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentach. Wychodzę z założenia, że nie stać mnie na użycie produktów gorszej jakości i późniejsze męczenie się z ich naprawianiem.

"Tworzyć architekturę to znaczy zadawać sobie pytania (...) przybliżać się do własnych odpowiedzi"

© 2016 Portal architektoniczny. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme