• Warszawa
  • 290 282 722 222
  • contact@350th.org

Poradnik wspierają:

Wsparcie IT: www.q-seo.pl

Listwy w Waszych domach

Eugeniusz (67 lat): gdy budowaliśmy z żoną dom, nie mieliśmy praktycznie żadnego wyboru, wówczas były jedynie listwy drewniane, takie też zamontowaliśmy u siebie. Dziś jak patrzę na takie strony jak www.listwypodlogowe.com.pl/instrukcja-montazu,194.html i widzę ile różnych rodzajów listew jest do wyboru i jak łatwo można je zamontować, to czasem nie chce mi się wierzyć. Plus naszych listew jest taki, że dom budowaliśmy trzydzieści lat temu, a one nadal dobrze nam służą.

 

 

 

 

Andżelika (25 lat): w mieszkaniu, które podarowali nam rodzice Aleksa (mojego męża) były stare podłogi, postanowiliśmy zastąpić je panelami. Przy okazji wymieniliśmy też listwy podłogowe, na takie zrobione z PCV, musieliśmy jeszcze dokupować łączniki, żeby ładnie w rogach pokoju wyglądały, ale jesteśmy z nich zadowoleni.

 

 

Wiesław (49 lat): kiedy budowaliśmy dom zdecydowaliśmy się na listwy z PCV, bo można je malować na różne kolory według uznania. Szczerze mówiąc dziś jak na nie patrzę to wcale mi się nie podobają, co z tego, że można je malować, jak nie wyglądają tak efektownie jak drewniane. Noszę się z zamiarem ich wymiany na drewno.

 

 

 

 

Stanisław (35 lat): dom odziedziczyłem w spadku po babci, były tam już zamontowane listwy podłogowe, i szczerze mówiąc nie wymienialiśmy ich, bo wykonane z drewna doskonale współgrały z parkietem. Wycyklinowaliśmy tylko podłogi i trochę odświeżyliśmy przy okazji listwy. Po odmalowaniu ścian, dom wygląda całkiem elegancko, więc nie widzę powodu, żeby coś zmieniać.

 

"Tworzyć architekturę to znaczy zadawać sobie pytania (...) przybliżać się do własnych odpowiedzi"

© 2016 Portal architektoniczny. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme